Yurtdışı Kargo Sistemi 29NİS
Yurtdışı Kargo Sistemi

Yurtdışı Kargo Sistemi

Yurtdışında bulunan sevdiklerinize  ya da herhangi bir kuruma ürün göndermek istediğiniz takdirde, konu ile ilgili firmalarla iletişime geçmelisiniz. Yurtdışı kargo sistemi ile ilgilenen firmalar, çeşitli şartları karşıladığı takdirde kargonuzun teslimatını sağlar. Kargo ile ilgili detaylı bilgiler, tarafınızdan eksik olduğu takdirde teslimat gerçekleşemez ve aynı şekilde firmanın sisteminde bulunur. Yurtdışı kargo sisteminin takibi ve ücretlendirmesi değişkenlik gözetir.

Yurtdışına Kargo Gönderilir Mi? yurtdışı kargo sistemi

Uluslararası kargo gönderimi, yurtdışı kargo olarak adlandırılır. Yurtdışına kargo göndermek isteyen kişiler, konu ile ilgili firmalara başvuru yapması gerekir. Türkiye’de bilinen ve en çok tercih edilen yurt dışı kargo hizmeti PTT kargo ile gerçekleşir. PTT Kargo, yurtdışındaki belirli ülkelere kargo hizmetini sağlayan önemli bir kurumdur. Aynı zamanda yalnızca kargonuzu sistemi verip, buradaki çeşitli işlemler yapıldıktan sonra kargonun takibinde bulunabilirsiniz. Hızlı ve Uygun yurtdışı kargo firmalarından biri de GSCS Express firmasıdır. Yurtdışı kargo gönderimi, belirli eşyalar için geçerlidir. Kargo firması eşyayı kabul ettiği takdirde, yurtdışına gönderim gerçekleşir.

Yurtdışına Kargo Gönderirken Bilinmesi Gerekenler – yurtdışı kargo sistemi

Yurtdışına kargo gönderirken, belirli detaylara dikkat etmekte fayda var. Bunlar içerisinde;

  • Eşyanın paketlenmesi,
  • Yurtdışına gidebilecek kapasiteye uygun bir kargo olması
  • Firmanın sizden istediği çeşitli belgelerin eksiksiz bir şekilde doldurulması gibi detaylar bulunur.

Burada en önemlisi, yurtdışına kargo gönderirken çeşitli formların doldurulma aşamasıdır. Burada eksik bilgiler çevrildiği takdirde, kargonuz teslim edilmez. Bu durum size tercihen iletişim numaranızla, tercihen de tekrardan şubeye gelerek belirtilir. Yurtdışına kargo gönderilirken en ucuz yurt dışı kargo firması, genel olarak merak edilen bir konudur. Buradaki firmanın eşya durumuna göre fiyatlandırılması farklılık gözetir.

Yurt Dışına Kargoda Ucuz Fiyatlandırma

Yurtdışı kargo gönderimi işlemi, Türkiye’de belirli kargo firmaları ile birlikte sağlanır. Bu firmalar dışında herhangi bir firma ile anlaşmanız olduğu takdirde, yurtdışına aynı sistemle kargo gönderimi gerçekleşebilir. En ucuz yurtdışı kargo fiyatlandırması 300 TL ile başlayıp üstü artış sağlar. Bu fiyatlandırma;

  • Ürünün ağırlığına,
  • Hacmine
  • İçeriğindeki ürünün kapasitesine göre farklılık sağlar.

Aynı zamanda hangi firma ile gönderiyorsanız, ek ücretlendirme de yapılabilir. En ucuz yurtdışı kargo firması Türkiye’de PTT Kargo olarak bilinir. Ancak farklı firmalarla iletişime geçip bilgi edindiğiniz taktirde, yurtdışına teslimat da gerçekleşir.

 

Yurtdışında bulunan sevdiklerinize ya da herhangi bir kuruma ürün göndermek istediğiniz takdirde, konu ile ilgili firmalarla iletişime geçmelisiniz. Yurtdışı kargo sistemi ile ilgilenen firmalar, çeşitli şartları karşıladığı takdirde kargonuzun teslimatını sağlamaktadır.

Hizmetlerimizden faydalanmak istermisiniz?