Karayolu Taşımacılık
Karayolu Taşımacılık Hizmetleri

Karayolu Taşımacılık

Yurtdışına göndereceğiniz paketler acil mi ? Günün ilk saatlerinde mi teslim olmasını istiyorsunuz ?

O halde GSCS EXPRESS PLUS sistemi sizin için istediğiniz saate kadar teslimat sağlayabiliyor.

Transfer süresi 1 iş günü olan ülkelerde geçerli olan bu sistem, yurtdışı kargonuzun 09:00 / 10:00 / 12:00 saat seçenekleri ile sizin talebiniz doğrultusunda hazırlanmakta ve çıkışı sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi için 0232 343 2980 – 81 numaralı telefonlarımızdan ya da info@yurtdisikargotasima.com mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

GSCS (Global Secure Cargo Service) Lojistik operasyonu ve uluslararası gönderiler hakkında alanında uzman kadrosuyla siz kıymetli müşterilerimize en pratik çözümler ve ekonomik fiyat politikasıyla hizmet sunmaktayız.

Gönderilerinizin sizler için ne kadar önemli olduğunun farkındayız, iş için yapılan gönderilerde müşterilerinize, şahıs gönderilerinde sevdiklerinize siz kıymetli müşterilerimizi mahcup etmek bizim utancımız olarak hissediyor ve bu anlayışı benimseyerek, paketlerinizi gönderiyor ve takibini yapıyoruz.

Alanında uzman kadromuz her detayı sizin için gözden geçirip siz kıymetli müşterilerimize bu şekilde bilgi vermekte olup web sitemizdeki bilgilerin sizin için yetersiz kalması durumunda uzman çalışma arkadaşlarımıza 0232 343 29 80 – 29 81 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizden faydalanmak istermisiniz?