Kurye Hizmetleri
Acil Kurye Hizmetleri

Kurye Hizmetleri

Farklı bir ülkeden getirmek istediğiniz ürünler için import sistemimizi kullanabilirsiniz. Dünyanın her bir noktasından, istediğiniz adresten paketleriniz, dökümanlarınız, kasa ya da paletli malzemeleriniz toplanıp Türkiye ülke sınırları içerisinde istediğiniz adrese teslim edilebilir.

Gelen paketlerin gümrük işlemleri konusunda size bilgiler sunarak nasıl işlemler yapmanız gerektiği konusunda destek oluyoruz.

Moto ve Araç Kurye

Bedelli veya bedelsiz ihracat gönderilerinizde IATA Kuralları kapsamında taşıması yapılmakta olup Adres teslim veya havalimanı teslim seçeneklerini kullanabileceğiniz bu servisimizde, sizlere ekonomik fiyatlarımızla gerçekleştirebiliriz.

Bu sistem üzerinden çıkış yapılacak ihracatlarınız için, İzmir Gümrüklü yada İstanbul Gümrüklü olacak şekilde işlemleri başlatıyoruz. Çıkış detayları için rezervasyonlar tarafımızdan sağlanmakta ve gümrükçünüze iletilmektedir.

Gümrükçünüz çıkış gümrük işlemlerini tamamladığı gün ihracat kargonuzun çıkışı yapılmakta ve seçtiğiniz sistem ile teslimatı sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi için 0232 343 2980 – 81 numaralı telefonlarımızdan ya da info@yurdisikargotasima.com mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Hizmetlerimizden faydalanmak istermisiniz?