Yurtdışı Kargo Taşıma Hizmetleri

GSCS (Global Secure Cargo Service) Kuruluşu olan Firmamız  Lojistik operasyonu ve uluslararası gönderiler hakkında Taşımacılık alanında yıllara dayanan deneyim kazanmış uzman kadrosuyla siz kıymetli müşterilerimize en pratik çözümler ve ekonomik fiyat politikasıyla hizmet sunmayı hedef edinmiştir.

Dünyanın en uzak noktasını siz değerli müşterimiz için yakınlaştırmayı hedefleri arasında öncelik tutan firmamız; Gönderilerinizin zamanında güvenli bir şekilde transferini sağlamak için bir çok Ülke de lojistik alanında deneyimli ve prestij kazanmış firmalar ile çözümsel partnerlik çalışmaları yürütmektedir.

Taşımacılık alanında özel taleplere de çözüm üretmek adına alternatif transfer seçenekleri sunmak adına var gücümüzle çalışıyoruz.

Firmamız aracılığı ile gönderdiğiniz kargoların teslim alma sürecinden başlayarak transfer süreci ve teslim etme sürecine kadar olan akışı dikkatli bir şekilde kontrol ediyoruz süreci an ve an siz değerli müşterilerimize aktarıyoruz.

Sizde gönderilerinizi bizim aracılığımızla hızlı ve güvenl bir şekilde transfer etmek isterseniz.?

Bizleri  0232 343 29 80 – 29 81 numaralı telefonlardan arayabilir veya info@yurtdisikargotasima.com e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİZ KİMİZ ?

20 Yılı aşkın süredir, sektördeki tecrübelerimizle ekspres kurye ve kargo, hava kargo, ithalat, ihracat. Yüklerinizde yenilikçi, esnek ve teknolojik çözümlerle sizi ve firmanızı uluslararası sahaya düşük maliyetlerle çıkartıyoruz.

Degerlerimiz

  • Uluslararası deneyimlerimiz.
  • Termin süreleri hassasiyetimiz
  • Dijital odaklı ve teknolojik hizmetlerimiz
  • Yenilikçi bilincimiz
  • Müşteri odaklı hizmet anlayışımız
  • Her zaman erişilebilir olmamız

Yurtdışı Kargo Taşıma – GSCS I Global Secure Cargo Service

 

Hizmetlerimizden faydalanmak istermisiniz?